Поламався ноутбук? Пора замінити SSD диск

Ноутбуки, на жаль, часто характеризуються досить недовгим терміном служби. Ремонт ноутбуків, як правило, обходиться лише трохи дешевше, ніж нова модель.

В цій статті ми розглянемо несправності, які найчастіше виникають у користувачів комп'ютерної техніки.

Існують деякі критичні частини ноутбука, які вкрай важко і витратно виправити. Вони включають в себе материнську плату і все, що функціонує на ній, включаючи CPU (центральний процесор) і GPU (блок обробки графіки). Ремонт ноутбуків вам стане в нагоді, якщо ви впевнені, що щось з перерахованого вище зламано.

Операційна система

Симптоми: Якщо ваш ноутбук поводиться абсолютно нормально, якщо диск працює, дисплей включається, але система просто не завантажується до кінця, проблема може критися в операційній системі.

Рішення: Ви можете спробувати запустити ОС в безпечному режимі, щоб зрозуміти і потенційно викорінити проблему. Може, це неправильно встановлений драйвер або пошкоджений реєстр. Ймовірно, краще заново встановити операційну систему, попередньо вдавшись до резервного копіювання.

Вінчестер

Симптоми: Жорсткі диски не завжди ломаються на рівному місці. Іноді зустрічаються застережливі знаки, в тому числі:

  • низька продуктивність;
  • часто зустрічаються "завмирання";
  • зруйнована інформація;
  • безліч поганих секторів та кластерів;
  • незвичайні звуки.

Якщо ви помітили щось з цього, треба сформувати резервну копію інформації, перш ніж станеться непоправне. 

З жорстким диском або SSD напевно щось не в порядку, якщо дисплей ноубук реагує, загоряється індикатор, але далі - нічого. Можливо, спливе повідомлення про помилку. Якщо ноутбук і зовсім не реагує - ні звуків, ні світла, нічого - і якщо ви переконалися, що все в порядку з зарядним пристроєм, дуже ймовірно, що материнська плата або один з його компонентів зламані.

Рішення: Якщо ваш вінчестер зламаний, як правило, потрібно купити новий, або вибрати та купить БУ SSD диск на сайті korob.com.ua

Акумулятор

Симптоми: Батарея перестала "живити" ноутбук належним чином.

Рішення: Якщо ноутбук не заряджається належним чином, спробуйте, в першу чергу, заново приєднати батарею. Крім того, спробуйте запустити ноутбук тільки від адаптера змінного струму без акумулятора. Якщо він працює від адаптера змінного струму, швидше за все, це або поганий акумулятор, або проблема материнської плати. Спробуйте замінити батарею.

Проблема також може полягати в поломці роз'єму живлення постійного струму. Якщо акумулятор заряджає тільки після регулювання положення наконечника адаптера змінного струму всередині роз'єму, швидше за все, причина поломки криється саме в ньому.