Поліція працює у посиленому режимі: що зміниться в патрулюванні через енергетичну кризу
Посилене патрулювання поліції в умовах енергетичної кризи
Як повідомляє МВС: Поліція працює у посиленому режимі в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці, зокрема, збільшено кількість патрулів. Це рішення було ухвалене у зв'язку з необхідністю забезпечення безпеки громадян та захисту критичної інфраструктури під час енергетичної кризи. Патрулювання, у тому числі в нічний час, має на меті підтримання публічного порядку та запобігання крадіжкам і іншим правопорушенням.
Основні завдання поліцейських
Основні завдання поліцейських включають:
- підтримання публічного порядку;
- запобігання крадіжкам та іншим правопорушенням;
- недопущення загроз для людей і об’єктів критичної інфраструктури.
У разі тривалої відсутності електроенергії, патрулі також будуть здійснювати оповіщення про повітряну тривогу, якщо стаціонарні системи не зможуть виконати цю функцію.
Додатково, заборонено здійснювати фото- та відеозйомку роботи ППО, об’єктів критичної інфраструктури та військових об’єктів. Важливо зазначити, що шпигунство, колабораціонізм та пособництво державі-агресору можуть каратися позбавленням волі від 3 до 15 років. Поліція закликає громадян дотримуватись безпеки та бути уважними у цей складний період.
Запровадження посиленого патрулювання поліцією у контексті енергетичної кризи є важливим кроком для забезпечення безпеки населення та захисту критичної інфраструктури. Це рішення свідчить про серйозність ситуації та необхідність активних дій з боку правоохоронних органів для запобігання правопорушенням, які можуть посилити кризу. Громадянам важливо бути обережними та дотримуватись вказівок поліції, щоб уникнути потенційних загроз у цей складний час.
Читайте також

