Помер легендарний Григорій Чапкіс

У неділю, 13 червня , помер український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс. Йому був 91 рік.

Точна причина смерті поки не називається. Відомо, що Чапкіс довгий час хворів. Про це "ТСН" повідомили у близькому оточенні знаменитості, пише INKORR.com

Зазначимо, що відомий хореограф лежав у реанімації в Київській міській клінічній лікарні. Це була вже третя госпіталізація Чапкіса за останні місяці. Вперше його госпіталізували з двобічним запаленням легенів 19 грудня. Хореограф відразу ж здав тест на коронавірус і через два дні отримав негативний результат. Напередодні Нового року його виписали. Другий раз Чапкіса госпіталізували 7 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Були щасливі разом: Вакарчук розлучається із дружиною після 20 років стосунків

Що відомо про Григорія Чапкіса

  • Радянський і український танцюрист і хореограф, лауреат трьох міжнародних конкурсів, народний артист України.

 

  • У 16-річному віці почалася професійна кар'єра Григорія Чапкіса.

  • У лютому 1946 року його зарахували артистом балету в Державний ансамбль пісні і танцю України під керівництвом Л. Д. Чернишової.

  • За 26 років роботи в цьому художньому колективі він був задіяний майже у всіх його хореографічних постановках, брав участь у 70 зарубіжних гастрольних поїздках. Цей період – один з найяскравіших у житті Чапкіса.

 

  • Також він був професором кафедри хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

  • Був одружений чотири рази. Хто його нова дружина, артист не говорив. Відомо лише, що вона молодша за Григорія на 51 рік і є ровесницею його онучки – 39-річної Анни Саффрончик.

  • Третя дружина – Алла Чапкіс. Донька (від першого шлюбу) – Лілія Чапкіс – хореограф в Італії. Син (від другого шлюбу) – Грег Чапкіс.