Понад 700 будинків у Києві та області без належного світла: чому це сталося
Проблема електропостачання у Києві та області
Як повідомляє ХВИЛЯ: Понад 700 будинків у Києві та області залишилися без належного електропостачання через відсутність необхідної енергетичної інфраструктури. За інформацією, понад 400 багатоквартирних будинків у Київській області та близько 300 у Києві підключені до електромереж як будівельні майданчики, що унеможливлює їхнє повноцінне використання. Проблема полягає в тому, що забудовники не забезпечили ці будинки необхідними трансформаторними підстанціями.
Відсутність цих підстанцій призводить до значних незручностей для мешканців, які стали заручниками системних провалів у сфері містобудування та контролю за забудовою. Як зазначив експерт Олег Попенко, ситуація є патовою, а вирішення цієї проблеми вимагає значних витрат на будівництво трансформаторних підстанцій, які оцінюються в мільярд або два.
Ситуація є фізично неможливою для швидкого виправлення.
Олег Попенко
Важливість вирішення проблеми
Вирішення цієї проблеми є критично важливим не лише для покращення умов життя мешканців, але й для забезпечення сталого розвитку міського середовища. Відсутність електропостачання може негативно вплинути на економічну активність у регіоні, а також призвести до зниження інтересу інвесторів до нових будівельних проектів.
Тому, ефективні кроки з боку влади та забудовників необхідні для відновлення довіри громадян і забезпечення належної інфраструктури в столиці та її околицях.
Читайте також

