Попри постійні удари росії по портовій, енергетичній та залізничній інфраструктурі, Україна продовжує забезпечувати р...
Журналіст
Ганна Ткач
16.12.2025 - 11:03
322 переглянули
Як повідомляє Міністерство інфраструктури: Україна продовжує експортувати зерно навіть попри тиск з боку Росії на різних напрямках. Віцепрем’єр-міністр Олексій Кулеба підкреслив важливість роботи українських портів для глобальної продовольчої безпеки під час наради на Одещині.
“Безпека наших портів сьогодні - це не лише економічне питання. Це питання безпеки харчових ресурсів світового рівня. Незважаючи на виклики, ми продовжуємо роботу морського коридору, бо розуміємо нашу відповідальність перед іншими країнами, які залежать від українського зерна."
Кулеба також зазначив, що українські порти вже відправили понад 162 млн тонн вантажів, з яких більше 98 млн тонн припадає на зерно. Він подякував усім, хто забезпечує безперебійну роботу морського коридору, включаючи працівників портів, Збройні Сили України та захисників острова Зміїний, які відповідають за безпеку судноплавства і інфраструктури.
Читайте також
Безпечне тренування в спеку: головні правила від лікаря
сьогодні, 18:44
7 переглянули
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
54 переглянули
Спецслужби попередили про нові моделі ШІ, які посилять кіберзагрози
сьогодні, 14:36
62 переглянули
Смертельний пташиний грип H5N1 вперше дістався Австралії
сьогодні, 14:33
59 переглянули
СБУ «Альфа» отримала нагороди від Зеленського на 32-річчя
сьогодні, 14:24
62 переглянули

