Поради: ідеї для новорічної фотосесії

Новий рік - це довгоочікуване сімейне свято. Ароматний чай в руках, іскристі мандарини, іграшки поблискують на хвої, як ніби заманюють, весело потріскують поліна в каміні, даруючи тепло, дзвінкий дитячий сміх і пустотливий тупіт. Прекрасні хвилини гармонії і щастя. У такі дні і вечори хочеться повертатися думками знову і знову весь рік. Зберігати приємні моменти потрібно звичайно ж в голові, але згадувати їх набагато простіше маючи класні емоційні фотографії. Але як зробити так, щоб знімки не були схожими з року в рік? Правильно, головне продумати концепцію фотосесії.

Ідея для фотосесії - це просто і дуже потрібно. Якщо ви самі не в силі придумати ідею для фотосесії, то на допомогу прийдуть фахівці. Або ви можете скористатися існують окремою соціальною мережею для пошуку прикладів і натхнення, таких як наприклад Pinterest. Найпопулярніші варіанти:  фотосесія в піжамах, біля каміну, створення власного Family look. Доречі, Светр з оленями в theman.ua - найкращий варіант саме для таких зйомок, адже у них найбільший вибір товаруі розмірів, а доставка можлива по всій Україні: Львів, Київ, Івано-Франківськ

Місце для проведення зйомки може бути будь-яким, але  в першу чергу варто відштовхуватися від ідеї, яку ви придумали, але все ж найбільш популярні варіанти.

Вдома.

З плюсів такої зйомки є те, що не треба нікуди їхати всі фахівці приїдуть до вас, домашня атмосфера дає відчуття захисту і комфорту, спонукає до більшої відкритості і дає розкритися перед камерою. З мінусів варіант підходить для багатих, адже не у всіх досить просторі і світлі будинки або котеджі в яких може комфортно працювати фотограф. Більшість з нас живе в звичайних квартирах отримати гарні знімки, в яких досить проблематично. Варіант на один-два рази потім знімки буду здаватися однотипними з року в рік. Доступна зйомка тільки вдень при природному освітленні.

Зйомка на відкритому повітрі

З плюсів має можливість знайти унікальні місця в місті або за його межами, розширення діапазону сюжетів (можна грати в сніжки, кататися на санках, ковзанах, пускати салюти і палити бенгальські вогні). Мінуси це обмеженість світловим днем, температура повітря не дозволить вам провести тривалу зйомку, велика кількість людей навколо не дасть вам розслабитися перед камерою, обмеження у виборі образів для зйомки у нас як правило одна куртка і одна шапка на зиму. Можна роздягнутися, але це загрожує простудними захворюваннями, зміна локації (заднього плану) досить складна треба кудись довго йти або їхати, інакше кадри можуть здатися досить однотипними.

Інтер'єрна фотостудія.

Найпопулярніший варіант, для новорічної фотосесії. З плюсів: можливість знімати в будь-який час доби, час зйомки не обмежено холодом, можна змінити локацію перейшовши в інший зал або частина залу, великий вибір образів, в студіях тепло і затишного, можна поправити макіяж і зачіску, високий ступінь унікальності інтер'єри змінюють щороку і навіть відвідуючи одну й ту ж саму студію ви потраплятимуть в різні простори рік від року. З мінусів: ціна буде вище за рахунок плати за оренду.

Отже, плануючи сімейну фотосесію заздалегідь узгодьте організаційні питання, сплануйте роботу фотографа та придумайте ідею для зйомок, і тоді, ви матимете незабутні знімки,що тішитимуть вас довгі роки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

5