Поради щодо бронювання номерів у готелі

Бронювання номерів у готелі трохи схоже на придбання телевізора з великим екраном. Якщо ви не зробите домашнє завдання заздалегідь, щоб знайти найкраще поєднання функцій, якості та ціни, ви, ймовірно, відчуєте незадоволення, коли після покупки дізнаєтесь, що інший магазин мав кращий телевізор за менші гроші. Розчарування із готельним номером, мабуть, гірше, тому що його не можливо повернути, обміняти,  і у вас просто не буде можливості обрати щось інше. Тому, щоб уникнути такої ситуації, скористайтеся  наведеними нижче порадами щодо бронювання номеру в готелі  https://www.grace-imperial.com.

Щоб забронювати готельний номер з найкращими шансами задовольнити свій гаманець та ваші потреби, скористатися веб-сайтами подорожей в Інтернеті, відгуками споживачів та туристичними агентами.

Зараз багато продажів та бронювання готелів купуються через комерційні веб-сайти. Не забудьте також відвідати сам веб-сайт готелю, який вам сподобався. На окремих веб-сайтах готелів часто є угоди, які не відображаються на комерційних сайтах. Обов'язково прочитайте відгуки готелю на усіх можливих інтернет-ресурсах.

Якщо вам необхідно знайти готель у конкретному місці (ближче до  роботи, барів, ринку тощо) Скористайтеся мапою  Google , це допоможе щоб точно побачити, де він знаходиться, а також його околиці .

Після того, як ви обрали зручний готель або відібрали свій список з кількох готелів, обов’язково зателефонуйте їм і запитайте про свої потреби або проблеми. Наприклад, якщо ви хочете дізнатися, наскільки великий басейн і чи є у них черговий рятувальник тощо.

Після того, як вибір зроблений, номер заброньований, перед заїздом необхідно зясувати кілька запитань, а саме:

  1. Сума першого внеску, дата закінчення скасування вашого бронювання, наявність знижок.
  2. Години заїзду та виїзду.  
  3. Оформляючи бронювання, обов'язково запитайте про розташування номеру. Наприклад, якщо це курорт, і у них біля басейну є нічний клуб, вам захочеться опинитися на стороні, не зверненій до басейну. Незалежно від ваших потреб, повідомте їх чітко адміністратору.
  4. Зателефонуйте в готель за кілька тижнів до вашого заселення, щоб підтвердити бронювання.
  5. Попросіть письмове підтвердження резервування. Майже всі готелі надішлють вам підтвердження бронювання електронною поштою. Обов’язково принесіть копію вашого бронювання при реєстрації, на випадок, якщо готель втратить вас у своїй системі.

Отже, нехай ваш відпочинок буде безтурботний та цікавим.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

109