Поради виходу з депресії

Група дослідників, що представляють Томський університет систем управління та радіоелектроніки, створила лампу, світло від якої надає сил, підвищує працездатність і дозволяє ефективно боротися з депресією. Як повідомляється, світло від цієї лампи особливим чином впливає на роботу мозку людини.

Повідомляється, що мерехтливе світло від приладу потрапляє на сітківку і стимулює ритми головного мозку, в першу чергу альф-ритм, який у людей пов'язаний з розслабленим станом, і бета-ритм, пов'язаний з вищими когнітивними процесами і фокусуванням уваги. Бета-ритм фіксується, коли людина спостерігає за подіями, що відбуваються з відкритими очима або зосереджені на рішенні будь-яких поточних проблем. Лампа може також працювати і в «звичайному» режимі.

За словами розробників, якщо людина знаходиться під впливом «стимулюючого» випромінювання протягом десяти хвилин, його працездатність підвищується. Також передбачається, що мерехтливе світло дозволяє ефективніше виходити з депресії.

Також, на думку вчених, ефективний вихід з депресії, є правильний догляд за собою та шкірою. Наприклад, жінка, яка корристується косметикою або парфумами, які їх підходять - вона тим самим підвищує настрій та не дає шансів на дипресію. До прикладу, якісну косметику можна підібрати на сайті https://prostoopt.com.ua/

А якщо вертатись до лампи, то вони вже пройшли першу перевірку - вчені попросили добровольців виконати ряд завдань як при «стимулюючому», так і при звичайному світлі. Порівнявши кількість помилок в обох випадках і проаналізувавши електроенцефалограми, зняті в учасників під час експериментів, розробники, як повідомляється, залишилися задоволені результатами.

У перспективі фахівці планують перевірити, чи не знижує ефективність лампи денний випромінювання.

Раніше група вчених, що представляють Гарвардський і вермонтський університети, з'ясувала, що фотографії, які розміщуються людиною в інтернеті, і особливо використовувані при цьому фільтри допомагають з досить високим ступенем ймовірності визначити, чи не страждає він від депресії на ранній стадії.

Ось такі дослідження, з яких видно - якщо слідкувати за собою та своїм виглядом, у Вас менше шансів потрапити в депресію, адже коли Ви подобаєтесь собі - настрій у Вас буде на висоті.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!