Поради з вибору мийок на кухню

Кухня – це прикраса Вашого будинку і обличчя кожної господині. Тому кожна жінка вимагає багато від своєї кухні, а ваша кухня вимагає багато від  рукомийника. На перший погляд, що може бути простіше купив і встановив рукомийник. Але ж ні. Рукомийник виконує не лише практичну функцію, але є прикрасою кухні. Тому видатна краса, так само важлива, як міцність і довговічність. Мойка Франке з тектонайта прекрасно поєднує ці елементи, що пропонують свободу дизайну і душевний спокій.

Рукомийники Франке із тектоніту мають унікальну текстуру і приголомшливо, схожі на мойку Франке граніт зовнішнім виглядом, до того ж вони доступні в широкому асортименті захоплюючих мінімалістичні дизайнів і квітів. Окрім цього приємною новиною є те, що тектон, як матеріал, сто відсотків придатний для переробки. Це величезний прогрес в синтетичному матеріалі. Тому ця приємна новина, змушує людей купувати такі рукомийники, наперед дбаючи про екологію.

Також рукомийники із тектоніту, незважаючи на їх невелику вагу, набагато стійкіші до ударів, ніж рукомийники з інших матеріалів.  Таким чином, навіть якщо Ви щось упустите на нього, з меншою ймовірністю будуть видні потертості або відколи.

Ще однією перевагою таких рукомийників серед інших є їхня велика термостійкість (до 300 C), тому господині можуть сміливо поміщати в них гарячі каструлі та сковорідки.

Завдяки покриттю поверхні такий рукомийник захищений від стійких плям і бактерій. При щоденному використанні достатньо просто протерти мильною ганчіркою з будь-яким засобом очищення, щоб почистити раковину. Ультрафіолетовий захист забезпечує Вашому рукомийнику довговічність у використанні. Навіть через роки Ваш рукомийник буде того ж кольору, що і в день її встановлення.

Таким чином, обираючи меблі для своєї кухні не забудьте про її прикрасу – рукомийник. Адже цей елемент кухонного приладдя є незамінним щоденним помічником кожної господині. Тому обирайте тільки якісні матеріали в інтернет-магазині  Franke, які будуть слугувати Вам не один рік і через роки експлуатації матимуть привабливий зовнішній вигляд.