Послання від Росії. Сибіга опублікував відео з вибухами над Києвом


Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга опублікував відео зі звуками роботи протиповітряного оборонного устаткування, яке відбивало ударні дрони та ракети Росії по Україні. Він наголосив, що з минулої ночі країна зазнає масованих повітряних атак, включаючи крилаті ракети та безпілотники.
Послухайте звуки над моїм будинком - і тисячами українських будинків - цього ранку. Протиповітряна оборона відбиває російські удари. З минулої ночі Україна зазнає масованих повітряних атак. Балістичні, крилаті та касетні ракети, а також сотні безпілотників обстрілюють людей по всій країні
Сибіга також підкреслив, що Росія, хоча говорить про мир, продовжує атакувати Україну, не виконавши жодних мирних домовленостей. Він закликав до посилення тиску на РФ, щоб змусити її припинити агресію.
Атаки по Києву та Київській області
Уранці 1 червня в Києві почулися вибухи, і працювало протиповітряне оборонне устаткування. Глава Київської обласної військової адміністрації заявив, що російська армія атакувала Київську область дронами та ракетами, що призвело до пошкоджень будинків та інфраструктури.
У них вибиті вікна, посічені фасади та пошкоджені покрівлі. Усім власникам будинків буде надана необхідна допомога. Оперативні служби продовжують роботи з фіксації та ліквідації наслідків ворожої атаки
Звіти про нові атаки Росії по Україні свідчать про продовження конфлікту та загострення ситуації в регіоні. Політичні та дипломатичні зусилля міжнародної спільноти можуть стати ключовими для здійснення тиску на РФ та зупинення подальших агресивних дій.
Читайте також





