Правова допомога населенню

Сьогодні правова допомога затребувана як ніколи, адже життя ускладнюється, прискорюється його темп, стають різноманітнішими відносини між людьми. Знання законів і правова грамотність можуть стати в нагоді в будь-якому віці і в самих різних ситуаціях, проте, на жаль, до юриста йдуть за допомогою тоді, коли самостійно впоратися не вдалося, і проблема застаріла, а час згаяно. Тому необхідно пам'ятати: чим раніше розпочати вирішення проблеми спільно з професіоналом, тим більше шансів на благополучний результат.

Існує безліч причин, за якими люди відкладають візит до юриста, але головною, мабуть, є думка про непомірно дорогі розцінки на послуги. Ступінь компетентності населення про систему юридичної допомоги, на жаль, низька. Але мало хто знає, що крім приватних юридичних компаній існують центри безкоштовної юридичної допомоги.

Більшість громадян не знають, що безкоштовну правову допомогу можна отримати в юридичних центрах і некомерційних організаціях і що ця послуга може бути якісною. Більш того, людям, які зіткнулися з правовою проблемою, навіть найпростішою і побутовою, часто не приходить в голову думка, що вирішити її можна легко, якісно, ​​а головне безкоштовно. Для ліквідації цієї серйозної проблеми в сфері інформування населення потрібно докладати значних зусиль. Перспективи формування недержавної системи безоплатної правової допомоги досить великі. Це дійсно необхідний інститут в сучасній реальності. Правовідносини ускладнюються, людям просто необхідна допомога. А оплатити послуги дорогого юриста може собі дозволити далеко не кожен. Але, що безкоштовні правові центри, що приватні юридичні компанії працюють в однову правовому полі, розглядають однакові питання.

У більшості випадків громадяни звертаються до юридичних центрів з найрізноманітніших питань, але більша кількість з них це питання в галузі житлового законодавства і спадкового права.  В рамках цивільного і цивільно-процесуального законодавства актуальні питання про розірвання шлюбу, про стягнення аліментів, про стягнення заборгованості по заробітній платі; про терміни і порядок оскарження рішень (визначень) у цивільних справах.

Отже, отримати правову допомогу може кожний, головне визначитися із власними можливостями і впевнено йти до вирішення.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

23