Правильний підхід при покупці вхідних дверей

Як виявляється, значна частина життя переповнена покупками: послуги, продукти, одяг, знання. Перелік можна продовжувати до безкінечності. Проте, одне залишається незмінним – кожен хоче, аби усі вони були вдалими, принесли задоволення. Коли справа стосується облаштування власної оселі, то по-особливому добираємо все до деталей, аби створити омріяний куточок.

Як вибрати вхідні двері?

Вибір стилю помешкання загалом і окремих елементів потребує часу та зусиль. Говорячи про вхідні двері першочерговими є функції, що вони виконують: по-перше, це захист; по-друге, невід’ємна складова як зовнішнього, так і внутрішнього вигляду помешкання. Критеріїв вибору є безліч: фінансова забезпеченість, індивідуальні особливості смаку, місце проживання. Найрізноманітніші моделі можна подивитись: fayni-mebli.com/ua/entrance-doors.html.

Типи вхідних дверей:

 • метало-пластик;
 • алюміній;
 • дерево;
 • метал (використання МДФ накладок);
 • сталь (броньовані).

Серед перелічених найбільшим попитом користуються останні три види вхідних дверей, оскільки мають найбільші показники надійності. Перші два використовують частіше для розподілу одного житлового приміщення (вихід на балкон).

Дерев’яні двері особливо довговічні в експлуатації, екологічні, звуко- та теплоізоляція високого рівня, створення індивідуального дизайну. Ціна таких дверей висока, та з часом виправдовує таку інвестицію.

Металеві з МДФ накладками поступаються ціною дерев’яним. До переваг такого виду належать: широка кольорова гама, створення нестандартних форм чи розмірів, доступна ціна та гарантія надійності.

Сталеві двері мають підвищений ступінь захисту, стійкі до пошкоджень, ціна відповідає якості.

Різниця вибору дверей вхідних в квартиру та будинок

Відмінності полягають першочергово в тому, який рівень захисту ви обираєте, який ступінь функціональності потрібний. Та головна відмінність залежить від місця розташування житла. Оскільки приватний будинок знаходиться на відкритій території, то теплоізоляція повинна бути максимальною. Якщо в квартирі є також така необхідність, то можна замовити подвійні двері.

Місце покупки – «Файні меблі»

Охопити всі характеристики вхідних дверей практично неможливо. При розгляді конкретної моделі виникають нові запитання, дати відповідь на які можуть виключно кваліфіковані консультанти. Отримати необхідну інформацію навіть на ті запитання, які ще не сформулювались можете в інтернет-магазині «Файні меблі». Також тут представлений широкий модельний ряд та цінова приємна політика.

Купувати разом з «Файними меблями» вигідно, тому що:

 • зручність оплати, доставки;
 • надання кредиту чи розстрочки;
 • виключно сертифікований товар;
 • повернення та гарантія;
 • можливість відео-огляду продукції;
 • професійна консультація.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!