Президент Фінляндії оцінив, чи вийдуть США з НАТО через Трампа
Журналіст
Ганна Ткач
27.01.2025 - 00:10
671 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Президент Фінляндії Александр Стубб пояснив, чому президент США Дональд Трамп не виведе Сполучені Штати з НАТО.
Як передає "Хвиля", про це він сказав в інтерв’ю німецькому журналу Spiegel.
На думку Стубба, США не вийдуть із НАТО, попри загрози Трампа.
"Ні в якому іншому альянсі США не можуть так надійно і так дешево організувати свою безпеку та інтереси в Європі. Повірте, цей розрахунок працює для США, якими б високими не були внески інших країн-членів НАТО", – заявив Стубб.
Він також підкреслив, що налаштований оптимістично, що через чотири роки Альянс стане ще сильнішим. Він не виключив, що тоді Україна також буде членом НАТО.
"Ніколи не знаєш напевно", – зазначив президент Фінляндії.
Нагадаємо, Україна оцінила "сильне" звернення Трампа до Путіна.
Читайте також
Дрони атакували Крим: без світла Сімферополь і Ялта
вчора, 23:04
147 переглянули
Трамп назвав Зеленського сміливим і розкритикував союзників НАТО
вчора, 20:56
90 переглянули
США заявили про зміну балансу сил на фронті на користь України
вчора, 19:24
115 переглянули
Путін похвалив санкції ЄС і попросив їх не скасовувати
вчора, 17:00
110 переглянули
Росія звинуватила США у відмові завершувати війну в Україні
вчора, 04:29
133 переглянули
Трамп висунув ультиматум Ірану через перевірки МАГАТЕ
вчора, 01:36
108 переглянули

