Зеленський відзначив героїв ДСНС: як рятувальники працюють на передовій
Журналіст
Ганна Ткач
18.12.2025 - 00:00
251 переглянули
Як повідомляє МВС: Президент України Володимир Зеленський відзначив рятувальників ДСНС, які працювали на півдні країни під час обстрілів з боку Росії. У вечірньому зверненні він підкреслив, що екстрені служби працюють безперервно в прифронтових районах.
Зокрема, глава держави подякував рятувальникам Одеської та Миколаївської областей за їхню віддану роботу при ліквідації наслідків пожеж, що виникли через ракетні та дронові удари по енергетичних об'єктах, складах, будівлях та житлових будинках.
Українські рятувальники продовжують працювати на межі вогню, забезпечуючи безпеку та допомогу мешканцям прифронтових територій у надзвичайних ситуаціях.
Читайте також
Безпечне тренування в спеку: головні правила від лікаря
сьогодні, 18:44
7 переглянули
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
54 переглянули
Спецслужби попередили про нові моделі ШІ, які посилять кіберзагрози
сьогодні, 14:36
62 переглянули
Смертельний пташиний грип H5N1 вперше дістався Австралії
сьогодні, 14:33
59 переглянули
СБУ «Альфа» отримала нагороди від Зеленського на 32-річчя
сьогодні, 14:24
62 переглянули

