Академія безпекових амбасадорів оголосила наступний етап: що чекає учасників
Журналіст
Ганна Ткач
08.12.2025 - 14:00
296 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Прийом заявок до Академії безпекових амбасадорів завершено. Ми вдячні кожному, хто приєднався до нас!
Не пропустіть можливість дізнатися, що чекає на учасників Академії на наступних етапах. Гортайте картки та приєднуйтесь до нашої спільноти!
Учасники, які подали заявки до Академії безпекових амбасадорів, можуть розраховувати на подальшу співпрацю та розвиток своїх навичок у цій сфері. Сподіваємося, що ця ініціатива буде сприяти посиленню свідомості щодо важливості безпеки та сприятиме покращенню ситуації в цій галузі.
Читайте також
NVIDIA запустила платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 11:16
21 переглянули
У Раді готують штрафи до 17 тисяч гривень за перевищення швидкості
сьогодні, 07:44
64 переглянули
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
63 переглянули
Путін не має сил захистити Лукашенка — Кремль визнав самостійність Білорусі
сьогодні, 00:08
78 переглянули
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
93 переглянули

