Продуктові ярмарки у Києві 2 та 3 травня: де ціни нижчі на 50%
Продуктові сільськогосподарські ярмарки в Києві
Як повідомляє Главком: У Києві 2 та 3 травня відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки. Цю інформацію надав Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Організатори заходу закликають всіх учасників, у разі оголошення повітряної тривоги, переходити в укриття для забезпечення власної безпеки.
Розклад ярмарків
Ярмарки 2 травня (субота) пройдуть у різних районах столиці:
- Голосіївський район: вул. Паньківська (між вул. Саксаганського та Жилянської), вул. Голосіївська, 4-10
- Дарницький район: вул. Ревуцького
- Деснянський район: вул. Сержа Лифаря (між вул. Оноре де Бальзака та просп. Червоної Калини)
- Дніпровський район: бульв. Ігоря Шамо, 2-12
- Оболонський район: вул. Петра Калнишевського, 1-5, вул. Йорданська, 1-9
- Подільський район: просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку)
- Солом'янський район: вул. Стадіонна (між вул. Патріарха Мстислава Скрипника та Богданівської)
- Шевченківський район: вул. Богдана Гаврилишина, 7-11
3 травня (неділя) ярмарки також проходитимуть у кількох районах:
- Голосіївський район: вул. Самійла Кішки (між вул. Юлії Здановської та Василя Касіяна)
- Дарницький район: вул. Здолбунівська, 4
- Дніпровський район: вул. Ігоря Юхновського (між вул. Райдужної та Старосільської)
- Печерський район: вул. Джона Маккейна (між вул. Іоанна Павла II та Дмитра Дорошенка)
- Шевченківський район: вул. Татарська, 32-38
Крім ярмарків, у Києві також працюють комунальні ринки, які включають:
- КП Володимирський ринок (вул. Антоновича, 115)
- КП Житній ринок (вул. Верхній Вал, 16)
- КП Бессарабський ринок (Бессарабська площа, 2)
На ярмарках функціонують Соціальні намети, де ціни на продукцію нижчі на 10-50%. Протягом 2025 року було організовано 10 681 соціальний намет, через які реалізували майже 5 тисяч тонн продукції.
Ярмарки в Києві є важливою частиною забезпечення населення доступними продуктами харчування, особливо в умовах сучасних економічних викликів. Організація соціальних наметів дозволяє знизити витрати на продукти для малозабезпечених верств населення. В умовах можливих повітряних тривог, організатори також наголошують на важливості безпеки учасників, що свідчить про відповідальний підхід до проведення заходів у поточній ситуації.
Окрім ярмарків, в столиці також проходять регулярні ринки, де можна знайти свіжі продукти за вигідними цінами. Якщо ви шукаєте, де придбати якісні товари 4 та 5 квітня, ознайомтеся з деталями про ці події, щоб не пропустити можливість заощадити на покупках.
Читайте також

