«Пропонував грати в більярд на поцілунки». Поплавський втрапив у скандал


Студентка Владислава Коренна звинуватила ректора Михайла Поплавського в домаганнях. Вона розповіла, що в січні 2021 року опинилася в машині, яка вивезла її за межі Києва. За словами дівчини, охоронець попросив її ввімкнути режим польоту на телефоні і сказав, що це для того, щоб її не шукали. Так студентка потрапила до заміського будинку, де їй запропонували випити коньяк. Після відмови, її почали ображати. Потім їй пропонували грати в більярд "на поцілунок або гроші".
Владислава Коренна стверджує, що ректор хизувався своїм впливом, розповідав про свої домагання. За її словами, вона попросила поїхати після кількох годин тиску. У своєму дописі дівчина не називає імені ректора, але у коментарях указує, що йдеться про Михайла Поплавського. Випускниця каже, що подібні випадки з неналежною поведінкою ректора траплялися і з іншими дівчатами, в тому числі неповнолітніми.
Поплавський наразі не коментував ці звинувачення.
Інші звинувачення
Раніше дівчина звинуватила у сексуальних домаганнях викладача Київського національного університету імені Івана Карпенка-Карого та художнього керівника "Молодого театру" Андрія Білоуса. Він відреагував на звинувачення, заявивши, що подав заяву в поліцію. Колишні студентки і акторки, які працювали з Білоусом, також планують подати заяву в поліцію. Університет Карпенка-Карого повідомив, що розпочав службову перевірку і не отримував скарг на дії Білоуса.
Також раніше студентки висиху вже заявляли про домагання викладача Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого Володимира Талашка. Одна з них навіть публічно стверджувала, що чоловік зґвалтував її неповнолітньою. Тоді Талашко був звільнений, проте поліція не знайшла доказів злочину.
Читайте також

