Евакуація з Дружківки: як рятувальники вивезли 23 людей під обстрілами
Журналіст
Ганна Ткач
17.11.2025 - 17:29
309 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Рятувальники групи "Фенікс" активно діють на прифронтових територіях, евакуюючи мешканців з небезпечних зон. Минулого тижня вони вивезли з Дружківки та Олексієво-Дружківки 23 особи, зокрема 9 дітей та 3 людини з обмеженими можливостями. Зростаюча кількість обстрілів та вибухів робить життя на цих територіях дедалі небезпечнішим. Для мешканців єдиним виходом є евакуація.
Безпека перш за все - залишайте небезпечні місця якнайшвидше! Своє життя не ризикуйте даремно.
У сучасних умовах важливо піклуватися про безпеку мешканців прифронтових міст. Тільки швидка евакуація допоможе запобігти трагедіям в умовах збройного конфлікту.
Читайте також
Спецслужби попередили про нові моделі ШІ, які посилять кіберзагрози
сьогодні, 14:36
48 переглянули
Смертельний пташиний грип H5N1 вперше дістався Австралії
сьогодні, 14:33
45 переглянули
СБУ «Альфа» отримала нагороди від Зеленського на 32-річчя
сьогодні, 14:24
53 переглянули
NVIDIA запускає платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 13:16
61 переглянули
Путін заявив про готовність до діалогу на основі Стамбула
сьогодні, 12:44
56 переглянули

