Найпопулярніше зараз

Путін втратив шанс вийти з війни через відмову від переговорів

Путін відмовився від переговорів воєни
Ватага не готова до компромісів, не бажаючи мирного вирішення конфлікту. Фото: Главком

Заява міністра закордонних справ України

Як повідомляє Главком: Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що президент Росії Володимир Путін втратив шанс вийти з війни, відмовившись від пропозиції президента Зеленського про прямі мирні переговори. Сибіга спрогнозував погіршення ситуації для Росії, зокрема зростання втрат, економічну рецесію, посилення санкцій та міжнародного тиску. Заява міністра була опублікована у соцмережі Х.

4 червня Офіс президента України оприлюднив відкритий лист Володимира Зеленського до Володимира Путіна, в якому Зеленський запропонував провести особисту зустріч на території третьої країни. В свою чергу, Путін прокоментував цей лист під час виступу на Петербурзькому міжнародному економічному форумі (ПМЕФ), де зазначив, що мав можливість переглянути його.

Прогнози міністра щодо ситуації в Росії

Андрій Сибіга вказав на те, що для росіян немає хороших новин.

“Відмовившись від пропозиції президента Зеленського про прямі мирні переговори, Путін втратив шанс вийти з цієї провальної війни. Ситуація для Росії тільки погіршуватиметься. Втрати на полі бою продовжуватимуть зростати,”

- зазначив він. Міністр підкреслив, що поразки для Росії ставатимуть дедалі принизливішими.

Сибіга також звернув увагу на те, що міжнародний тиск не послабшає, а лише посилюватиметься.

“Включно із заморожуванням активів, заборонами на поїздки та неминучою відповідальністю за злочини. Все це тому, що фанатик у Кремлі хоче будь-якою ціною утриматися при владі і готовий пожертвувати майбутнім своєї країни та вбити мільйони людей заради своїх божевільних марень,”

- додав міністр.

Економіка Росії, за прогнозами, ще глибше зануриться в рецесію. Зникне ще більше робочих місць, податки зростатимуть, а інфляція найсильніше вдарить по найуразливіших верствах населення. У Росії вже немає безпечних місць, які могли б уникнути далекосяжних санкцій України, і їхня інтенсивність і надалі зростатиме.

Сибіга підсумував, що Росії все одно доведеться погодитися на дипломатичне вирішення, але умови будуть набагато гіршими. Відмова Путіна від миру має призвести до значного посилення міжнародного тиску на Росію та підтримки України.

В контексті тривалої війни між Україною та Росією, відмова Володимира Путіна від пропозиції про мирні переговори може мати серйозні наслідки для Росії, як з військової, так і з економічної точки зору. Зростання міжнародного тиску та посилення санкцій можуть значно ускладнити ситуацію в країні, викликаючи нові соціально-економічні виклики. Цей розвиток подій підкреслює важливість дипломатії у вирішенні конфліктів та стабілізації регіону.

Водночас, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга також зазначив, що відмова Путіна від мирних переговорів призведе до ще більш важких умов для Росії в майбутньому. Чому саме ситуація для Кремля буде ускладнюватися, детальніше розповідається у нашій статті про те, як гірші умови чекають на Росію після відмови від миру.

Читайте також

Реклама