Реал продає захисника в Бетіс за 4 млн євро
Перехід Франа Гарсії до Бетісу
Як повідомляє Главком: Мадридський Реал уклав угоду про продаж захисника Франа Гарсію до севільського Бетіс за 4 мільйони євро. У рамках угоди Реал також отримає 50% від наступного продажу футболіста. Гарсія погодився на перехід, який став можливим через посилення конкуренції у команді після купівлі Марка Кукурельї.
Фран Гарсія у минулому сезоні зіграв 23 матчі в усіх турнірах, забив 1 гол та зробив 1 асист. Влітку 2021 року він був проданий Реалом за 2 мільйони євро столичному Вальядоліду, а через два роки мадридці викупили його за 5 мільйонів євро.
Конкуренція та фінансова стабільність
Наразі новим тренером Реала є Жозе Моурінью, у розпорядженні якого на лівому фланзі оборони є четверо виконавців:
- Марк Кукурелья
- Альваро Каррерас
- Ферлан Менді
- Фран Гарсія
Таким чином, конкуренція за місце в основному складі зросла, що вплинуло на рішення про продаж Гарсії.
Крім того, Реал уклав рекордний контракт з авіакомпанією Emirates, продовживши співпрацю до 2031 року. Флорентіно Перес був переобраний президентом клубу, отримавши 65% голосів членів, і залишиться на цій посаді щонайменше до 2029 року.
Продаж Франа Гарсії свідчить про стратегічний підхід Реала до формування складу та оптимізації ресурсів команди в умовах зростаючої конкуренції.
Угода також підкреслює важливість фінансових інтересів клубу, адже частина від наступного продажу футболіста може стати додатковим джерелом доходу. Крім того, продовження партнерства з Emirates і переобрання Флорентіно Переса надають клубу стабільність у фінансовому плані та управлінні, що може вплинути на його подальші трансферні стратегії та розвиток.
У контексті останніх трансферних новин, пояснення Реала щодо відсутності переговорів з Енцо Фернандесом підкреслює, як клуб стратегічно підходить до формування свого складу. Це може свідчити про те, що мадридці зосереджені на оптимізації ресурсів та уникненні зайвих витрат в умовах зростаючої конкуренції на трансферному ринку.
Читайте також

