Реал розгромив Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів: хет-трик Вальверде та рахунок 3:0
Перемога Реала в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
Як повідомляє Главком: У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал здобув впевнену перемогу над Манчестер Сіті з рахунком 3:0. Вся трійка голів була забита Федеріко Вальверде, який оформив хет-трик. Голи були зафіксовані на 20-й, 27-й та 42-й хвилинах матчу, що дозволило Реалу контролювати гру протягом більшої частини зустрічі.
На 56-й хвилині матчу Вінісіус Жуніор не зміг реалізувати пенальті, що могло б ще більше посилити перевагу мадридського клубу. Воротарем Реала був Тібо Куртуа, а Манчестер Сіті захищав Джанлуїджі Доннарумма. Обидві команди мали свої проблеми з травмами:
- У Реала перед матчем були відсутні: Мілітан, Алаба, Каррерас, Себальйос, Беллінгем, Родріго та Мбаппе.
- У свою чергу, Манчестер Сіті не зміг розраховувати на: Льюїса, Гвардіолу та Ковачіча.
Наступні матчі та травми
Матч-відповідь відбудеться 17 березня на стадіоні Етихад. Перед поєдинком у Реала також існувала певна загроза: Гюйсен, Чуамені та Вінісіус ризикували отримати жовту картку і пропустити наступний матч. Водночас Мбаппе повернувся до тренувань з Реалом після додаткового обстеження, що може вплинути на склади команд у майбутньому.
Таким чином, мадридський Реал здобув важливу перемогу на домашньому стадіоні, ставши фаворитом у протистоянні з Манчестер Сіті в рамках Ліги чемпіонів. Ця перемога забезпечила Реалу комфортну перевагу перед матчем-відповіддю, однак Манчестер Сіті матиме можливість реабілітуватися на власному стадіоні.
Важливою буде також ситуація з травмами та можливими дискваліфікаціями гравців у обох командах, що може суттєво вплинути на результати наступних матчів.
Читайте також

