Реєстрація торгової марки. Перестороги.

Україна одна з держав із найбільшою кількістю представників малого та середнього бізнесу. Але мало хто замислюється над тим, яким чином та чи інша торгова марка стала відома, який юридичний шлях вона подолала. Наразі існує безліч спеціалізованих компаній, які допоможуть майбутньому підприємцю в реєстрації власної торгової марки. Наприклад, багато гарних відгуків можна прочитати у мережі про цю компанію http://zkg.ua/ru/yurydychni-posluhy-praktyky/rehystratsyya-torhovoj-marky/. Це не константа, адже усі фірми проходять однаковий шлях реєстрації торгової марки. Вони зустрічаються з одними і тими ж причинами для відмови в реєстрації. Так, існують певні причини відмовити приватному підприємцю у реєстрації. Нажаль, одного бажання не достатньо для реалізації цієї мети.

Найпоширенішою причиною для відмови в реєстрації, з якою можна зіткнутися, це існування тотожної або схожої за сплутування торгових марок, як вже зареєстрованих, так і поданих на реєстрацію.  Що ж робити в такому випадку і як уникнути даних непорозумінь?

По-перше, проводьте попередній пошук на тотожність і схожість із зареєстрованими або поданими торговими марками на реєстрацію.  По-друге, для виявлення тотожних торгових марок необхідно проводити пошук не тільки у своєму класі товарів і послуг, а й в суміжних класах.  По-третє,  якщо ви самостійно проводите пошук, не залучаючи експертів в цій галузі, то будьте надзвичайно уважними з результатами пошуку. Усі торгові марки, які включені до звіту, виявилися в ньому не випадково, тому проведіть ретельне порівняння з кожної з них із вашою торговою маркою. По-четверте, перевірте, чи немає в інтернеті компанії з таким же комерційним найменуванням, яка займається такими ж товарами і послугами.  По-п’яте,  зареєструйте своє комерційне найменування як торговельну марку. Краще це зробити першим, щоб потім не довелося «з'ясовувати стосунки» в суді.

Як бачите, існує ряд пересторог, які не можливо проігнорувати піж час реєстрації торгової марки, адже від вашого рішення залежатиме майбутнє компанії. Тому, краще заздалегідь вирішити це питання довіривши цю справу справжнім професіоналам, таким чином зберігши свій час та гроші.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!