РФ атакувала Україну 322-ма повітряними цілями: є пошкодження на 27 локаціях
Журналіст
Ганна Ткач
10.06.2025 - 10:22
445 переглянули
У ніч з 9 на 10 червня російські терористи здійснили 322 повітряні напади на Україну. За інформацією "Главкому", вони використали різні види засобів, зокрема ударні безпілотники, балістичні та крилаті ракети, прямуючи свій удар на Київ. Протиповітряна оборона України зуміла знищити частину нападаючих засобів, але місто все одно постраждало від обстрілів. На жаль, ці напади не обмежилися лише столицею, в Одесі також були зафіксовані влучання ворожих снарядів.
За попередніми даними, станом на 9:00 протиповітряною обороною знешкоджено 284 засоби повітряного нападу противника, 220 збито вогневими засобами, 64 - локаційно втрачені
Безумовно, такі напади свідчать про зловісні наміри російських терористів та нестримну бажання завдати шкоду мирному населенню України. Ситуація залишається напруженою, і влада змушена прикладати всі можливі зусилля для захисту своїх громадян та території від агресорів.
Читайте також
Путін не зупиниться: чому Захід змінює стратегію стримування Росії
вчора, 23:45
49 переглянули
Заступниця МЗС України в Ісландії: ключові теми – депортація дітей та воєнні злочини РФ
вчора, 19:36
79 переглянули
США та Україна посилюють тиск на Росію: нові санкції та перемовини
вчора, 18:55
74 переглянули
Сирський про Покровськ: оперативного оточення ЗСУ зараз немає
вчора, 18:31
97 переглянули
13 листопада: в Україні запрацюють погодинні відключення світла
вчора, 18:30
72 переглянули
Юнацька збірна України U-19 розгромила Албанію 3:0 у старті кваліфікації Євро
вчора, 17:19
91 переглянули

