Росія атакувала Дніпро та Запоріжжя дронами: що відомо про наслідки
Атаки на Дніпро та Запоріжжя
Як повідомляє Главком: Російська армія здійснила атаки на Дніпро та Запоріжжя безпілотниками, внаслідок чого сталися вибухи та пошкодження інфраструктури. Атака на Дніпро відбулася в ніч на 20 січня, під час якої були зафіксовані вибухи. Сили протиповітряної оборони працювали по ворожим безпілотникам, проте наслідки вибухів відчули місцеві жителі.
Іван Федоров, начальник Запорізької обласної військової адміністрації, підтвердив інформацію про вибухи у Запоріжжі. Він також зазначив, що внаслідок вибуху в Дніпрі зникло світло в деяких районах міста. Атака на Дніпропетровщину відбулася в ніч на 19 січня, а раніше, 10 січня, російські терористи вже атакували Дніпро безпілотниками. Того ж дня Кривий Ріг також зазнав атак уночі.
Масовані дронові атаки
8 січня російські терористи здійснили масовану дронову атаку на енергетичну інфраструктуру, що свідчить про постійні загрози з боку агресора. Іван Федоров також повідомив, що внаслідок вибухової хвилі та уламків був пошкоджений приватний будинок і сталася пожежа, але попередньо, ніхто не постраждав.
Олександра Вілкул, промовляючи про ситуацію в Кривому Розі, закликала людей берегти себе та своїх близьких, підтверджуючи, що місто знову стало жертвою масованої шахедної атаки.
Ці події свідчать про ескалацію конфлікту та постійні загрози для цивільного населення в регіонах, що зазнають атак.
Атаки безпілотниками на українські міста, такі як Дніпро та Запоріжжя, підкреслюють триваючу загрозу для цивільних осіб та інфраструктури під час війни. Постійні удари по енергетичних об'єктах, як зазначено в останніх інцидентах, ставлять під загрозу не лише безпеку населення, але й функціонування життєво важливих систем. Ці події можуть суттєво вплинути на моральний стан місцевих жителів та їхню готовність до подальших викликів.
Читайте також

