Росія будує новий десантний корабель в окупованому Криму: деталі від ВМСУ


У Військово-морських силах заявили, що Росія розпочала будівництво нового десантного корабля в окупованому Криму.
Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомив, що будівництво найбільшого універсального десантного корабля "Іван Рогов" в окупованому Криму ще не завершено. Він додав, що наразі невідомо, чи буде цей корабель введено в експлуатацію.
"Це просто заготовка, ще не бойова одиниця", - підкреслив Плетенчук.
Російська сторона намагається здійснити кілька військових проектів на території окупованого Криму.
За словами Плетенчука, росіяни можливо хочуть компенсувати втрату "Містралів" - військових кораблів, які вони так і не отримали від Франції.
Але є сумніви, що їм вдасться завершити будівництво корабля "Іван Рогов", оскільки терміни реалізації цього проекту можуть значно затягнутися.
Аналіз та контекст:
З початком будівництва нового десантного корабля в окупованому Криму Росія продовжує впроваджувати військові проекти на незаконно анексованій території. Такі дії можуть викликати обурення та засудження з боку міжнародної спільноти. Запитання також виникають щодо завершення будівництва корабля "Іван Рогов". Чи зможе Росія долучити цю бойову одиницю до своєї флотилії, і які наслідки це може мати для стабільності в регіоні? Варто слідкувати за подальшим розвитком ситуації відносно російських військових проектів в окупованому Криму.
Читайте також




