Росія в керівництві фонду ЮНЕСКО з допінгу: як це сталося
Журналіст
Ганна Ткач
21.10.2025 - 20:30
983 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Росія вперше з 2022 року стала частиною керівництва фонду ЮНЕСКО з боротьби з допінгом у спорті. Українську делегацію на конференції у Парижі очолила заступниця Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Вікторія Рясна. Росія залучила значну делегацію, виступила як конкурент Єстонії і врешті-решт отримала підтримку від 76 країн, в тому числі від Білорусі, Венесуели та КНДР. Таким чином, країна знову змогла відчутно вплинути на дискусії з нагальних питань спорту.
- Росія отримала підтримку у фонді ЮНЕСКО
- У Парижі відбулася конференція з питань боротьби з допінгом у спорті
- Делегацію Росії очолив Міністр спорту та керівник Олімпійського комітету РФ
- Дані спілкуються з гімнастом Микитою Нагорним, який є прихильником російського окупанта Михайла Лебедєва
Читайте також
Окупаційна влада Криму скасувала всі дитячі змагання через атаки
сьогодні, 06:21
32 переглянули
Свириденко очолить делегацію України на конференції у Гданську
сьогодні, 05:21
45 переглянули
Міністр спорту назвав число загиблих атлетів через війну
сьогодні, 03:28
71 переглянули
У Польщі пояснили, чому президента не запросили на Конференцію з відновлення України
сьогодні, 02:24
64 переглянули
Олімпійська родина привітала народного депутата Ніколаєнка з днем народження
сьогодні, 00:48
68 переглянули
Дубль Голанда приніс Норвегії перемогу над Сенегалом на ЧС-2026
вчора, 19:12
85 переглянули

