Росія знову вдарила по Кривому Рогу: є поранені, виникла пожежа
Журналіст
Ганна Ткач
04.07.2025 - 20:30
599 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Керівник Ради оборони міста Олександр Вілкул заявив, що в результаті атаки поранено трьох людей. Він сказав: "На жаль, вже троє поранених. Один важкий - в операційні, двоє середньої тяжкості. Лікарі надають всю необхідну допомогу".
Увечері російські терористи вдарили по Кривому Рогу, спричинивши пожежу та пошкодження цивільної інфраструктури. Про це повідомила Дніпропетровська ОВА Сергія Лисака за даними порталу "Главком".
Як повідомили відомі російські терористи вчинили напад на місто Кривий Ріг, що призвело до пожежі та руйнувань. У результаті цієї атаки троє мирних жителів отримали поранення. Наразі медична допомога надається пораненим, а влада робить все можливе для відновлення пошкоджених будівель та інфраструктури.
Читайте також
На Рівненщині відкрили 14,5 км Північного обходу Рівного
сьогодні, 01:28
45 переглянули
ЗСУ вразили російські кораблі та нафтовий термінал у Кронштадті
сьогодні, 00:48
56 переглянули
Українські дрони вдарили по нафтовому терміналу у Петербурзі в час форуму
вчора, 22:52
92 переглянули
SpaceX назвала воду критичним ресурсом для дата-центрів
вчора, 15:52
128 переглянули
SpaceX визнала воду критичним ресурсом для ШІ-дата-центрів
вчора, 14:48
129 переглянули

