Росіяни двічі атакували Харків: налідки прильотів
Журналіст
Ганна Ткач
06.02.2025 - 08:30
754 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Окупанти атакували Харків
Увечері 5 лютого та впродовж ночі 6 лютого російські окупанти здійснили два удари по Харкову.
Згідно з повідомленням мера Харкова Ігоря Терехова, перший удар стався в Київському районі.
"За уточненою інформацією удар стався по одному з найбільших харківських ринків у Київському районі міста, неподалік транспортної інфраструктури. Внаслідок цього загорілися торгівельні павільйони. Поки що немає інформації про постраждалих", - повідомив мер.
Пізніше за росіянами було вдруге здійснено атаку на місто з використанням безпілотників.
"І ще один удар БПЛА за сьогоднішню ніч. Цього разу під ударом опинився Новобаварський район. Ми з'ясовуємо деталі, але наразі немає інформації про постраждалих", - додав Ігор Терехов.
Читайте також
Україна вдарила по трьох об'єктах РФ за 1500 км від фронту
сьогодні, 06:16
68 переглянули

