Росіяни в Херсоні поранили двох людей і атакували рятувальників
Атака на автомобіль у Херсоні
Як повідомляє МВС: Зранку росіяни атакували легковий автомобіль у Херсоні, внаслідок чого постраждали двоє людей. Після удару на місці події працювали рятувальники, однак під час ліквідації наслідків російські війська неодноразово намагалися атакувати їх. В одному з обстрілів було пошкоджено пожежний автомобіль, проте особовий склад рятувальної служби не постраждав.
Ситуація в Херсоні
Згідно з інформацією, минулої доби внаслідок ударів ворожих FPV-дронів у різних районах Херсона виникли пожежі в квартирах, на балконах багатоповерхівки, а також загорілися дах нежитлової будівлі та господарські споруди. Ситуація залишалася напруженою через активні бойові дії в регіоні.
Ці події свідчать про продовження інтенсивних бойових дій у Херсоні, що викликає серйозні гуманітарні наслідки для місцевого населення. Атаки на рятувальників підкреслюють ризики, з якими стикаються служби екстреної допомоги під час виконання своїх обов'язків у зонах бойових дій, а також вказують на загострення конфлікту в регіоні.
Читайте також

