Російська співачка Наргіз зі сцени заговорила українською

Журналіст
Анна Ткач
29.03.2025 - 17:58
274 переглянули

Російська співачка з Узбекистану Наргіз Закірова, яка висловила засудження злочинів окупантів у війні та набила проукраїнські тату зі Степаном Бандерою та тризубом, знову заявила про свою позицію. Як повідомляє Главком, на відео, яке поширюється у соцмережах, співачка виступає в Маямі і підтримує українців у війні проти росіян.
Слава Україні!
Перед промовою Наргіз виконувала одну зі своїх пісень Ona з високо піднятим прапором над головою. Після виконання пісні вона назвала Україну своєю рідною країною й заявила, що вивчає українську мову.
Тим часом у росіян все ще не знайшлося здорового глузду. Деякі присутні у залі благали зупинитися, але були й ті, хто ще дужче підтримав позицію Наргіз вигуками й оплесками.
Читайте також
Скільки разів Росія атакувала Україну «Орєшніком»: відповідь ГУР
сьогодні, 05:55
59 переглянули

Кислиця розкрив умову РФ на переговорах у Стамбулі: капітуляція України перед зустріччю лідерів
сьогодні, 02:25
138 переглянули
