Російські окупанти завдали удару по Запоріжжю, поранили жінку

Ранена жінка внаслідок удару російських окупантів
Внаслідок обстрілу міста постраждала цивільна особа.

У ніч на сьогодні, 24 березня, російські окупанти атакували Запоріжжя. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на очільника Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова.

Внаслідок обстрілу сталася пожежа. Вибуховою хвилею та уламками було пошкоджено вікна багатоповерхових будинків, гаражів та приватних будинків.

Внаслідок атаки дістала поранень 54-річна жінка. Медики надали їй необхідну допомогу на місці, від госпіталізації вона відмовилася.

Як повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, впродовж минулої доби, 23 березня, росіяни завдали 449 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Нагадаємо, раніше, 21 березня, російські війська обстріляли Запоріжжя. Внаслідок цієї атаки загинули троє людей.

Також "Главком" повідомляв, що ввечері 20 березня російські загарбники завдали удару по Запорізькому району. Там постраждали шестеро людей, у тому числі дитина.

Читайте також

Реклама