Росія хоче приватизувати майно українців на окупованих територіях
Журналіст
Пащенко Ірина
28.10.2022 - 12:57
3094 переглянули
Влада Росії озвучила свої плани стосовно активів українців. Мова йде про активи жителів Запоріжжя, Херсонщини, Луганська та Донеччини.
Покинуті активи Росія не готова залишати без уваги. Визначення "покинутих" активів також буде вирішувати саме російська влада, та створить вигідні для себе законні підстави. Приватизація почнеться вже найближчим часом.
Читайте також
213 боїв та 186 КАБ за добу: Генштаб про найгарячіший напрямок
сьогодні, 19:09
22 переглянули
Свириденко на URC-2026 обговорила з Естонією рух України до ЄС
сьогодні, 19:01
29 переглянули
Баварія підписала зірку Айнтрахта за 55 млн євро
сьогодні, 18:56
29 переглянули
Посольство України засудило візит санкційного репера Джигана до Ізраїлю
сьогодні, 18:52
36 переглянули

