Росія повертається до ради ООН з прав людини
Журналіст
Пащенко Ірина
14.02.2024 - 12:00
3037 переглянули
Парадоксально, проте Росія продовжує щодня атакувати Україну і при цьому має чіткі наміри повернутися до ради ООН з прав людини.
Росія була виключена з цієї ради ще рік тому. Причиною було вторгнення на територію України та збройна агресія, яка не припиняється й досі. При цьому дипломати РФ вважають, що мають повне право бути в раді та голосувати. Вони хочуть отримати хоча б трирічний мандат.
Російські дипломати відправити відповідний документ до Ради. Там вони обіцяють знайти "адекватні вирішення питань прав людини" і прагне не допустити перетворення Ради на "інструмент, який є політичною волею однієї групи країн".
Читайте також
Російська економіка не вичерпується попри нові проблеми
сьогодні, 04:40
21 переглянули
СБУ викрила посередника у підготовці замаху РФ на представника ГУР Юсова
сьогодні, 04:24
28 переглянули
Росія заявила про готовність до діалогу з Європейським Союзом
сьогодні, 02:04
69 переглянули
Росія анонсувала новий обмін полоненими з Україною
вчора, 23:41
68 переглянули
Російські війська вдарили по ДСНС на Дніпропетровщині
вчора, 23:20
85 переглянули
Росія за добу завдала майже 50 ударів по Сумщині та 1050 по Запоріжжю
вчора, 21:29
61 переглянули

