Російський Сбербанк зупинив розрахунки у юанях

Прес-служба російського Сбербанку повідомляє про те, що з 7 червня тимчасово припинено транскордонні перекази у юанях. Причина у політиці банка-кореспондента.

«Ця тимчасова міра (зупинення платежів у юанях) торкнулася корпоративних клієнтів – учасників зовнішньоекономічної діяльності, які ведуть розрахунки у китайських юанях. Зараз банк працює з китайськими партнерами для вирішення ситуації та відновлення розрахунків», – заявили у керівництві Сбербанку.

Тепер компаніям доведеться проводити операції з китайською валютою через інші партнерські банки, залишивши контракти в Сбербанку або перейти на обслуговування до інших кредитних організацій, які проводять розрахунки в юанях.

Причина таких змін у політиці банка-кореспондента. Сбербанк опинився у списках санкцій США, Євросоюзу та низки інших країн після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наразі російський банк перебуває під санкціями Великої Британії та США.

Євросоюз схвалив санкції проти Россільгоспбанку, Московського Кредитного банку та Сбербанку. Їх відключать від SWIFT вже 14 червня.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

2038