Актор Мусагалієв потрапив до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці України
Журналист
Анна Ткач
12.06.2025 - 16:30
530 просмотрели
Как сообщает glavcom.ua: Російський актор, гуморист і телеведучий Азамат Тахірович Мусагалієв був внесений до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України. Рішення прийнято на тлі звернення Держкомтелерадіо і результатів моніторингу медіа та соцмереж.
Мусагалієв відомий своєю пропагандистською діяльністю, підтримкою політики Кремля та виступами на окупованих українських територіях. Зокрема, його виступ на меморіалі 'Саур-Могила', пісня про збройні сили Росії та загрози для інших народів викликали обурення.
У вересні 2023 року Мусагалієв взяв участь у пропагандистському концерті на тимчасово окупованій території Донеччини, що підпадає під статтю 126 Закону України 'Про медіа' про загрозу національній безпеці.
Таке рішення Нацради стало ще одним кроком у захисті національних інтересів від пропагандистських дій та агресії проти України з боку російських осіб.
Читайте также
Глава Госдепа обозначил, при каком сценарии возможна нормализация отношений США и РФ после конфликта
сегодня, 17:28
80 просмотрели
Европейские союзники разрабатывают стратегию для привлечения России к мирным переговорам по Украине
сегодня, 17:25
80 просмотрели
Из-за острой нехватки персонала Россия наращивает ввоз рабочих из Индии
сегодня, 15:52
120 просмотрели
Система Путина завела Россию в тупик: выхода из войны нет
сегодня, 12:36
134 просмотрели
Зеленский озвучил ежемесячные потери армии РФ и назвал ключевую угрозу
сегодня, 12:08
142 просмотрели

