UA RU

Арахамія назвав Бойка, який катається в Кремль, "дуже проукраїнським"

Арахамія охарактеризував Бойка, котрий відвідує Кремль, як людину з чіткою проукраїнською позицією. Фото: https://espreso.tv/







Глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що один із лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко має "проукраїнську позицію майже з усіх питань"


Про це він заявив у інтерв'ю виданню Фокус, пише INKORR.com


На питання журналіста про те, чи просувають лідери ОПЗЖ проросійські погляди в спілкуванні, Арахамія відповів: "Ви знаєте, ні. У Бойка взагалі дуже проукраїнська позиція практично з усіх питань. У багатьох активи тут, хочуть працювати і інвестувати в Україну".


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Президентська франшиза: У Зеленського з'явилася своя "Липецька фабрика" у Росії


За словами Арахамії, у фракції ОПЗЖ він найчастіше спілкується з Бойком, Віктором Медведчуком і Сергієм Льовочкіним.