UA RU EN

В Одесі дрон вдарив по дев'ятиповерхівці: є руйнування та постраждалий

В Одессе произошло нападение беспилотника на многоквартирный дом: повреждения и пострадавший.

Одеса під постійними обстрілами

У ніч на 16 квітня безпілотник противника атакував житловий дев'ятиповерховий будинок в Одесі. Внаслідок удару частково зруйновані перший і другий поверхи, пошкоджено фасад та балкони. О 00:43 Повітряні сили ЗСУ попереджали про рух ворожих дронів з акваторії Чорного моря в бік міста.

Пожежу в багатоповерхівці вдалося ліквідувати. Один мешканець отримав травми. Також зайнялася нежитлова двоповерхова споруда неподалік. Цієї ж ночі Одеса пережила кілька хвиль атак: загинуло дев'ять осіб, ще 23 були поранені. Для українців це чергове нагадування про необхідність не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, особливо вночі.

Обстановка в місті

Це не перший випадок, коли агресор б'є по цивільній інфраструктурі. У лютому поточного року від ворожого удару постраждав інший житловий будинок — тоді також виникла пожежа. Наприкінці квітня дрони знову атакували Одесу, зафіксувавши пряме влучання в будівлю. Ситуація в місті залишається складною через постійні загрози.

Регулярні удари по Одесі свідчать про наростання агресії, що створює небезпеку для мирного населення. Такі події підкреслюють критичну важливість своєчасних оповіщень і готовності міських служб до надзвичайних ситуацій, що безпосередньо впливає на безпеку мешканців. Атаки на житлові квартали — це не просто військова тактика, а й серйозний виклик для міжнародної спільноти, яка має реагувати на порушення гуманітарного права та прав людини.