UA RU

Догляд за шкірою в екстремальних умовах








Якщо людина знаходиться в помірній безпеці і має можливість доглядати за собою – це треба робити обов’язково. Введення в своє життя б’юті-процедур гарантує відновлення всього організму.


Коли людина перестає доглядати за своєю шкірою, можна отримати два шляхи розвитку проблем: загострення акне, загострення себорейного або атопічного дерматиту. Дерматит буде проявлятися в навколоротовій зоні або десь в районі обличчя.



Якщо у людини нормальна шкіра і вона перестає за нею доглядати, то можуть з’явитися поодинокі висипання, але це ще залежить від харчування на даному етапі.


В умовах воєнного стану не всі мають доступ до чистої води й вмивають обличчя лосьйонами або протирають серветками, що містять у складі спирт. Ці сполуки пригнічують стан шкіри.


Бажано вмивати обличчя водою без додання будь-яких хімічних розчинів. Воду варто попередньо прокип’ятити, щоб вона буде м’якішою. Ні в якому разі не вмиватися господарським милом. Якщо є серветки для демакіяжу – краще використати їх.


Міцелярним розчином вмиватися не можна, адже він використовується лише для демакіяжу і залишає після себе плівку.



Не можна використовувати мило, яке призначене для використання в інших зонах.


Також не треба чіпати обличчя брудними руками та вмиватися простою водою хоча б два рази на день.


Наволочка, на якій людина спить, потрібна бути завжди чистою.


Дотримуючись цих порад, можна на довше продовжити свою молодість та мати здоровий вигляд.