UA RU

Росіяни почали діяти обережніше після збиття Су-30 - ВМСУ

После уничтожения Су-30 российские силы проявили более осторожный подход в действиях. Фото: hvylya.net

Реакція росіян на збиття літаків над Чорним морем


За словами речника ВМС ЗСУ Дмитра Плетенчука, після того, як українські силовики збили два російські винищувачі Су-30 ракетами з морських платформ Magura-7, росіяни стали діяти обережніше. Зазвичай, у подібних ситуаціях вони 'завмирають і починають розмірковувати, як жити далі', - зазначив він.


Останні збиття російських літаків позначили початок нового етапу розвитку подій в Азовсько-Чорноморському регіоні. Тепер росіяни вже не мають домінування над повітряним простором, що створює для них серйозні труднощі у патрулюванні акваторії Чорного моря.