Харків підключили до супутникового інтернету Starlink завдяки Ілону Маску

Харьков подключен к Starlink благодаря Илону Маску
Харків отримав доступ до супутникової мережі Starlink завдяки ініціативі Ілона Маска.

Харківський обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф підключили до високошвидкісного супутникового інтернету Starlink.

Після нападу Росії на територію нашої країни місто Харків щоденно потерпає від навмисних жорстоких бомбардувань. Цивільна інфраструктура практично знищена. Ілон Маск долучився до підтримки Харкова й України в цілому.

«Глобальною супутниковою системою Starlink від компанії SpaceX, яка забезпечує роботу високошвидкісного Інтернету через супутниковий зв’язок, тепер обладнано технічний відділ Харківського обласного Центру ЕМД та МК», – йдеться в офіційній заяві центру.

Супутникова система Starlink створена для надання доступу до високошвидкісного інтернету у віддалених та важкодоступних місцях. В умовах війни супутниковий зв’язок використовують у місцях, де звичайні засоби комунікації знищені чи захоплені.

У Держспецзв’язку України повідомили, що Starlink можна буде використовувати у цивільних та військових цілях.

Читайте также

Реклама