Львівводоканал попередив: чому зливати жир у раковину небезпечно
Журналист
Анна Ткач
03.09.2025 - 16:05
499 просмотрели
Как сообщает glavcom.ua: Згідно з поясненнями львівських комунальників, жир, який потрапляє в труби, швидко охолоджується і утворює жирні засмічення.
Після готування їжі багато людей звикли зливати залишки олії або жиру у раковину, не замислюючись про наслідки. Проте, за даними фахівців 'Львівводоканалу', ця привичка шкодить каналізаційній системі. Про це повідомляє 'Главком' з посиланням на комунальне підприємство Львова.
Чому не можна зливати жир у раковину?
Залишки жиру у каналізації можуть призвести до:
- Засмічення труб як у будинку, так і в міській каналізаційній мережі.
- Появи неприємного запаху зі стоків.
- Додаткового навантаження на очисні споруди.
- Дати жиру застигнути, зібрати серветкою і викинути у смітник.
- Збирати залишки олії у банку чи контейнер, а не зливати в каналізацію.
- Виливати та викидати залишки олії у контейнери з харчовими відходами.
- Не використовувати раковину як смітник - головне правило.
Як правильно утилізувати жир?
Комунальники 'Львівводоканал' рекомендують використовувати прості та ефективні методи, щоб уникнути засмічень:
Дотримання цих простих правил допоможе зберегти каналізацію чистою та уникнути аварій.
Користувачі 'Львівводоканалу' активно обговорюють пораду комунальників і діляться власним досвідом щодо утилізації жиру у Європі.
Після готування їжі важливо утилізувати залишки олії та жиру правильно, щоб уникнути засмічення каналізаційної системи. Дотримання простих порад експертів може допомогти зберегти чистоту і запобігти проблемам зі стоками у будинках та міській каналізації.Читайте также
Владимир Путин поручил правительству снизить ущерб от ударов ВСУ
сегодня, 11:44
52 просмотрели

