На війні проти України знищено відомого російського снайпера
Журналист
Анна Ткач
18.05.2025 - 23:00
815 просмотрели
Ліквідовано одного з кращих снайперів Росії
Как сообщает glavcom.ua: На бойових діях в Україні було вбито одного з найкращих військових снайперів Росії, який мав на собі десяток державних нагород країни-агресора. Цю інформацію поширив журналіст Юрій Бутусов, посилаючись на російських джерел в неділю, 18 травня.
'11 травня в зоні 'СВО' загинув старший прапорщик Віталій Миколайович Шаповалов, розвідник-снайпер армійського спецназу Росії. Той самий легендарний 'Дєд'. Йому був 51 рік', - повідомили пропагандисти.
Участь у воєнних кампаніях
За даними російських Telegram-каналів, 51-річний Шаповалов брав участь у бойових діях у Чечні, провівши там п'ять відряджень по пів року, а також відслуживши два роки в Сирії. Після початку війни в Україні, він воював на стороні російських збройних сил.
Нагадаємо, що українські військові знищили також важкоатлета Владислава Єфімова, який був успішним спортсменом і мав ряд перемог в спорті.
Читайте также
Зеленский посмертно присвоил звание Героя Украины погибшему поисковику 'Плацдарма' Алексею Юкову
сегодня, 13:40
35 просмотрели
У украинцев пояснили, кто финансирует Общественное телевидение
сегодня, 13:35
31 просмотрели
Секреты SCALP: Лондон откроет Украине путь к собственной сборке ракет
сегодня, 13:33
39 просмотрели
Ночной налёт БПЛА: три распределительных центра Ozon поражены, их общая площадь — более 314 тысяч квадратных метров
сегодня, 10:33
72 просмотрели
35 лет независимости Украины: день памяти и чествования защитников
сегодня, 10:28
97 просмотрели
«Удары по военному аппарату России неизбежны»: Евгений Хмара обратился к украинцам в День Независимости
сегодня, 10:10
87 просмотрели

