ПЦУ вперше провела богослужіння в Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври
У середу, 23 липня, у печерах Києво-Печерської лаври відбулося перше богослужіння Православної церкви України під проводом Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Він підкреслив, що Лавра є священним місцем завдяки подвигам преподобних отців та їх молитвам.Єпископ Епіфаній наголосив, що у верхній Лаврі українська молитва вже лунає більше двох років, а це стало першим кроком до постійного присутності ПЦУ у нижній частині святині. Він сподівається, що зазначені молитви будуть лунати регулярно, дозволяючи відвідувачам молитися перед святими мощами.Під час богослужіння звучали молитви як за український народ, так і за воїнів, які захищають державу. Митрополит підкреслив важливість духовної боротьби та віру в незворотність процесу повернення Лаври до української Церкви. У цій святій молитовній обрядності також взяли участь представники Національного заповідника 'Києво-Печерська лавра'.На Успенському соборі Києво-Печерської лаври розпочалася виставка 'Трійця Святая, слава Тобі', де представлено понад тридцять експонатів, присвячених образу Пресвятої Трійці. Також розпочалася реставрація великого іконостаса цього собору за фінансової підтримки Благодійного Фонду 'Українська Лавра'.
Читайте также

