Три причини, чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається

Три причини, чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається

Побудувати здорові стосунки іноді дається дуже складно. Не лише жінки випробовують нервову систему чоловіків.

Часом стається так, що чоловіки ігнорують жінок. На таку поведінку можуть впливати три причини, пише Elle.

Він не хоче стосунків

Ви можете подобатися чоловікові, але він, розуміючи, що ви хочете серйозних та стабільних стосунків, ставить усе на паузу. Якщо він просто не готовий до серйозного роману і збільшує дистанцію, щоб швидше "заморозити" свої почуття, не намагайтеся привернути його увагу. Просто займіться своїми справами, а ще краще вирушайте на побачення з кимось іншим.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Він нерішучий

Не всі чоловіки рішучі та сміливі. Ваш партнер може виявитися зовсім недосвідченим у любовних справах. Не підганяйте його. Можливо, він радиться з друзями про те, як найкраще вас вразити.

Він маніпулює

Деякі чоловіки вміють вибудовувати лише маніпулятивні стосунки. Їхня мета змусити вас думати про нього. Цей метод пікапери називають "холодний душ", тобто спосіб то наближати вас, то тримати на відстані. Якщо ви зіткнулися з таким чоловіком ігноруйте спроби маніпулювати вами. У результаті він або зникне, або все ж таки вирішить бути чесним і запропонує вам щось більше.

У період війни багато пар не витримали емоційного навантаження. Проте стосунки завжди можна врятувати. Для цього потрібне бажання двох людей та трохи наполегливості.

Читайте также: