Самое популярное сейчас

Удар по нафтопереробникам РФ: ЗСУ знищили ключові заводи палива

У Генштабі підтвердили удари по важливих об'єктах у РФ: не лише НПЗ
Важные объекты нефтяной инфраструктуры России подверглись масштабным ударам, что нанесло серьезный ущерб производственным мощностям. Фото: hvylya.net

Как сообщает hvylya.net: Сили оборони України нанесли удари по ключовим об'єктам воєнно-промислового комплексу РФ. Такі дії є спрямованими на послаблення наступальних можливостей російської армії та порушення логістичних ланцюгів постачання пального. Українські війська також атакували важливі об'єкти в Волгоградській області, уражаючи нафтоперекачувальну станцію 'Кузьмичи-1' і пошкодивши станцію 'Зензеватка' та інші об'єкти.

Штаб Збройних сил України повідомив, що в ніч на 24 вересня українські військові вдарили по нафтопереробному підприємству 'Газпром Нефтехім-Салават' в Башкортостані. Зазначається, що була пошкоджена установка первинної переробки нафти і на майданчику виникла пожежа.

Українські війська продовжують активно діяти на воєнній театрі, наносячи удари по стратегічно важливим об'єктам противника з метою послаблення його обороноздатності та логістичної бази.

Читайте также

Реклама