Марко Рубіо очолить перемовини США з Росією: що це означає
Журналіст
Ганна Ткач
20.10.2025 - 08:10
947 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: “Американську сторону очолить державний секретар Марко Рубіо замість спеціального посланця Стіва Віткоффа, що було позитивно сприйнято українськими та європейськими чиновниками”, - йдеться у статті. Крім того, команда Трампа працює над посиленням його переговорів з Путіним, використовуючи більше “дипломатичних важелів”, ніж перед самітом на Алясці.
Держсекретар Марко Рубіо очолить переговорну групу з Росією замість спецпредставника президента США Стіва Віткоффа. За даними видання The Wall Street Journal, адміністрація президента США Дональда Трампа планує провести більше зустрічей з представниками Росії на меншому рівні, ніж це було до переговорів на Алясці.
Ця новина свідчить про зміни в підході адміністрації президента США до переговорів з Росією. Марко Рубіо очолить переговорну групу замість попереднього спецпредставника, і це може вказувати на перегляд стратегії у відносинах між країнами в майбутньому.
Читайте також
Трамп прокоментував квитки за 9900 доларів на фінал НБА
сьогодні, 07:48
86 переглянули
Трамп схвалив скорочення штату розвідки США
сьогодні, 02:16
132 переглянули
Литва першою в НАТО сягнула понад 5% ВВП на оборону
вчора, 19:48
149 переглянули
Трамп заявив, що Зеленський і Путін мають самі домовлятися про мир
вчора, 17:52
158 переглянули
Зеленський назвав відповідь Путіна на пропозицію зустрічі слабкою
вчора, 14:48
181 переглянули
Річард Гір розкритикував владу США через риторику про мігрантів
вчора, 14:28
168 переглянули

