«Шахтар» дізнався суперника в першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи
Журналіст
Ганна Ткач
17.06.2025 - 18:25
701 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Минулий сезон був успішним для "Шахтаря", який фінішував на третій сходинці в УПЛ та виграв Кубок України. У свою чергу, "Ільвес" посів третє місце в чемпіонаті Фінляндії-2024 і зараз займає другу позицію в турнірній таблиці.
Команда "Шахтар" дізналася свого суперника на старті нового сезону Ліги Європи - це буде фінський клуб "Ільвес". Перший поєдинок відбудеться 10 липня, а повторний - 17 липня 2025 року.
"Шахтар" зустрінеться з фінським клубом "Ільвес" в першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Обидва колективи показали гарні результати у минулому сезоні, тож матч обіцяє бути цікавим і напруженим. Футбольні фани вже чекають на цю зустріч з нетерпінням!"
Читайте також
Колумбія обіграла ДР Конго та вийшла в плейоф ЧС-2026
вчора, 22:40
54 переглянули
Трамп вручатиме кубок чемпіона світу з футболу 2026
вчора, 20:20
67 переглянули
Футболіста збірної Гани освистали через звинувачення у зґвалтуваннях
вчора, 19:16
72 переглянули
Роналду забив на шостому мундіалі поспіль у розгромі Португалії
вчора, 17:16
76 переглянули

