Шакіру помітили з мексиканським актором у Лос-Анджелесі
Шакіра та Мануель Гарсія-Рульфо: нові чутки про стосунки
Як повідомляє Radiotrek — Світ: Шакіру помітили разом з мексиканським актором Мануелем Гарсія-Рульфо у Лос-Анджелесі, що спровокувало чутки про нові стосунки. Подія відбулася 20 червня 2026 року, коли співачку та актора сфотографували біля готелю Sunset Tower у Західному Голлівуді.
Шакіра, якій 49 років, була одягнена у чорну майку, джинси та чорні чоботи на платформі, а також мала шкіряну куртку. Мануель Гарсія-Рульфо, 45 років, був у джинсах, футболці та чорній куртці. Ці спостереження викликали обговорення можливого нового обранця співачки у мережі.
Особисте життя зірок
Нагадаємо, що у 2022 році Шакіра розійшлася з футболістом Жераром Піке після 11 років спільного життя. У пари залишилися двоє синів:
- Мілана
- Саша
Мануель Гарсія-Рульфо завершив стосунки з Одрі Макгроу на початку 2026 року. Інформацію про цю подію повідомило джерело Page Six, а автором новини є Олена Швидка.
Спостереження за Шакірою та Мануелем Гарсія-Рульфо підкреслює, як особисте життя знаменитостей продовжує привертати увагу медіа та фанатів. - Page Six
Важливо зазначити, що обидва артисти нещодавно завершили свої попередні стосунки, що може свідчити про бажання обох знайти нові емоційні зв'язки. В умовах постійної уваги публіки, такі моменти можуть значно вплинути на їхні кар'єри та особисті життєві шляхи.
Читайте також

