Найдорожчі фільми: рейтинг найдорожчих фільмів

Світ кіно може бути не тільки захопливим, а й неймовірно дорогим. Є готельний вид кіно, де створювати найдорожчі фільми — справа принципу. 

Якщо розглядати найдорожчі фільми за всю історію кінематографа, то важливо враховувати, що й акторський склад теж важливий. Адже найбільші розтрати часто йдуть саме на гонорари. Розглядаючи рейтинг таких фільмів, важливо також розуміти, що всі вони окупилися і отримали неймовірну популярність. 

ТОП найкращих і найдорожчих фільмів

Вартість продакшена справа досить складна. Ось загальний список тих фільмів, які були найдорожчими за всю історію кінематографа: 

 1. Зоряні війни: Пробудження сили (447 млн доларів).

 2. Світ Юрського періоду 2 (432 млн доларів).

 3. Зоряні війни: Сходження Скайвокера (416 млн доларів).

 4. Пірати Карибського моря: На дивних берегах (379 млн доларів).

 5. Месники: Ера Альтрона (365 млн доларів).

 6. Месники: Завершення (356 млн доларів).

 7. Аватар: Шлях води (350 млн доларів).

 8. Форсаж 10 (340 млн доларів).

 9. Месники: Війна нескінченності (325 млн доларів).

 10. Пірати Карибського моря: На краю світу (300 млн доларів).

найдорожчі фільми

Важливо розуміти, що ці суми не враховують інфляцію.

Зоряні війни 

Це сьома частина знаменитої космічної саги. Фільм розповідає про нове покоління героїв, як Рей і Фінн, які вступають у боротьбу проти Злого Першого Ордена. Вони шукають легендарного Люка Скайвокера, щоб допомогти в боротьбі зі злом. Фільм сповнений захопливих бойових сцен, емоційних моментів і повернення улюблених персонажів з оригінальної трилогії.

Світ Юрського періоду 2

Це продовження блокбастера 2015 року. Цього разу, коли на острові починається виверження вулкана, що загрожує вимиранню динозаврів, Клер і Оуен повертаються, щоб врятувати живих істот, що залишилися. 

Однак їхня місія перетворюється на боротьбу за виживання, коли вони стикаються не тільки з небезпекою природи, а й з темними силами, які прагнуть використовувати динозаврів у своїх цілях. 

Зоряні війни: Сходження Скайвокера

Цей фільм завершує епічну сагу "Зоряні війни". Фільм проливає світло на історію сім'ї Скайвокерів і показує вирішальні події, що визначають майбутнє Галактики.

Пірати Карибського моря: На дивних берегах

Це п'ята частина знаменитої пригодницької франшизи. У цій частині капітан Джек Горобець виявляється втягнутим у пошуки легендарного фонтана молодості. 

Джеку допомагає в цій пригоді його старий ворог, капітан Гектор Барбосса, а також молодий моряк Генрі Тернер і нова супутниця Карина Сміт. 

Месники: Ера Альтрона

"Месники: Ера Альтрона" — це перший повноцінний фільм про команду супергероїв, об'єднаних для захисту Землі від загроз. У цій частині вони стикаються зі штучним інтелектом, створеним Тоні Старком, відомим як Ультрон. Ультрон прагне знищити людство, переконавшись у необхідності ідеального світу, звільненого від його "недоліків". 

Месники: Завершення

"Месники: Завершення" — це завершальна частина епічної саги про супергероїв Месників. Фільм являє собою кульмінацію довгої боротьби проти Таноса, могутнього титана, який прагне знищити половину всесвіту. У цьому фільмі Месники об'єднують свої сили, щоб зібрати всі камені нескінченності і перемогти Таноса. 

Аватар: Шлях води

"Аватар" — це фантастичний фільм Джеймса Кемерона, який вийшов 2009 року. Через багато років він отримав довгоочікуване продовження. 

Він розповідає про світ Пандори і конфлікт між людством і народом наїві, а також про пригоди паралізованого морського піхотинця, який використовує спеціальне тіло, зване "аватаром", щоб взаємодіяти зі світом Пандори. 

Форсаж

"Форсаж" — це франшиза фільмів про перегони, кримінал та екшен. Основна сюжетна лінія фільмів слідує за бандою вуличних гонщиків, які беруть участь у небезпечних перегонах, скоюють пограбування і занурюються в підпільний світ автомобільної культури. Загалом, світ побачив повноцінних 10 частин і, здається, поки що не йде до свого закінчення. 

Месники: Війна нескінченності

"Месники: Війна нескінченності" — це фільм, у якому герої Месників об'єднують зусилля, щоб боротися з Таносом, титаном, який прагне зібрати всі камені Нескінченності та знищити половину всесвіту. 

Пірати Карибського моря: На краю світу

"Пірати Карибського моря: На краю світу" — це третя частина пригодницької франшизи про піратів, пригоди та загадки. У цій частині капітан Джек Горобець змушений битися з таємничим Дейві Джонсом і його неймовірно сильними слугами, щоб врятувати свою душу і душі всіх піратів. Для цього йому доводиться об'єднати зусилля з колишнім ворогом, коммодором Норрінгтоном, і переслідувати зловісну істоту в найвіддаленіші куточки світу, включно з похмурим загадковим місцем, відомим як Край Землі. Загалом, фільм продовжив традиції всіх попередніх частин. У них також багато піратів, пригод і гри Джонні Деппа.

Саме капітан Джек Горобець залишається центральною і найбільш харизматичною фігурою трилогії. Буквально кожен фільм про піратів цієї серії мав приголомшливий успіх, зокрема і в грошовому еквіваленті. 

Після цього фільму, завдяки вкладеним коштам і зборам, будуть й інші продовження (також неймовірно успішні). Саме тому ця історія заслужено потрапила до списку кілька разів. 

Кілька слів про інфляцію 

Почнемо з того, що всі фільми знімалися в різні роки, а відповідно вони не можуть бути однаковими (зароблені суми). 

дорогі фільми

ТОП найдорожчих фільмів з урахуванням інфляції: 

 1. Зоряні війни: Пробудження сили (зараз це 552 млн доларів). 

 2. Світ Юрського періоду 2 (503 млн сьогодні).

 3. Пірати Карибського моря: На дивних берегах (492 млн сьогодні).

 4. Зоряні війни: Сходження Скайвокера (476 млн сьогодні).

 5. Месники: Ера Альтрона (451 млн сьогодні).

 6. Пірати Карибського моря: На краю світу (423 млн сьогодні).

 7. Месники: Завершення (407 млн сьогодні).

 8. Месники: Війна нескінченності (379 млн сьогодні).

 9. Аватар: Шлях води (350 млн).

 10. Форсаж 10 (340 млн).

Свого часу всі ці фільми збирали неймовірні каси, і це найбільш значуще в цих стрічках.