Найкрасивіші пляжі Барселони

Найкрасивіші пляжі Барселони

Пляжі Барселони приваблюють туристів із багатьох причин, кожна з яких додає до унікальної чарівності міста. Загалом це красиве і неймовірно популярне місто. Тому найкращі пляжі в Барселоні настільки популярні в теплу пору року.

Також найкращі пляжі біля Барселони можуть бути досить бюджетними. Адже безкоштовні та красиві пляжі з білим піском привабливі для багатьох туристів з усього світу. Вибрати найкращий пляж Барселони можна і до запланованої поїздки. Достатньо подивитися на фото (кращі з них можна знайти у мережі). До того ж найкращий пляж у Барселоні буде для всіх свій, адже вибір найрізноманітніший.

Найкрасивіші пляжі Барселони

Безкоштовні та платні пляжі Барселони настільки популярні, наскільки це можливо. Особливо в теплу пору року. Саме ці пляжі Барселони фото можна знайти у відкритому доступі.

найкращі пляжі в Барселоні

Чому ж пляжі Барселони настільки популярні:

 1. Пляжі Барселони знаходяться в безпосередній близькості від центру міста. Це робить їх легко доступними для туристів, які можуть насолоджуватися пляжним відпочинком, не від'їжджаючи далеко від історичних пам'яток, магазинів та ресторанів.

 2. Пляжі Барселони обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку: прокат шезлонгів та парасольок, душові, туалети та роздягальні, безліч кафе, ресторанів та барів уздовж набережних. Є й спортивні майданчики для волейболу, футболу та інших активних ігор, а також станції рятувальників та пункти першої допомоги, які забезпечують безпеку відпочиваючих.

 3. Пляжі Барселони регулярно забираються та підтримуються у хорошому стані. Чистота води та піску, а також наявність усіх необхідних зручностей роблять відпочинок приємним та безпечним.

Барселона пропонує різноманітність пляжів, кожен з яких має свою унікальну атмосферу:

 1. Барселонета — жвавий та популярний пляж, особливо серед туристів та молоді.
 2. Богатель і Нова Ікарія — спокійніші пляжі, придатні для сімейного відпочинку.
 3. Мальграта — пляж із зоною для нудистів та розслабленою атмосферою.
 4. Кастельдефельс — просторий пляж, популярний серед любителів водних видів спорту.

Барселонські пляжі пропонують широкий спектр спортивних та водних розваг, таких як пляжний волейбол, футбол та інші активні ігри, прокат катамаранів, каяків, дощок для серфінгу та SUP, а також кайтсерфінг, віндсерфінг та інші водні види спорту.

найкращі пляжі в Барселоні

Відбуваються на пляжах Барселони та культурні заходи та фестивалі. На пляжах Барселони часто проводяться різноманітні культурні заходи, концерти та фестивалі. Ці події додають особливий колорит та залучають безліч туристів, які бажають насолодитися не лише сонцем та морем, а й культурним життям міста. До того ж багато пляжів Барселони, особливо Барселонета, відомі своїм жвавим нічним життям. Уздовж набережної розташовані численні бари, клуби та ресторани, де можна веселитись до ранку.

Барселонські пляжі пропонують мальовничі краєвиди на Середземне море та міський пейзаж. Прогулянки набережними, особливо на заході сонця, створюють незабутні враження. Пляжі Барселони обладнані для зручності всіх категорій відпочиваючих, включаючи людей з обмеженими можливостями. Це робить їх доступними та зручними для кожного.

У Барселоні можна насолоджуватися м'яким середземноморським кліматом з теплим літом та м'якою зимою. Це робить пляжі привабливими для відпочинку практично цілий рік. Всі ці фактори роблять пляжі Барселони неймовірно привабливими для туристів з усього світу, пропонуючи ідеальне поєднання міського комфорту та пляжного відпочинку.

найкращі пляжі біля Барселони

Ще кілька слів про пляжі, вони пропонують різноманітні умови для відпочинку, від жвавих і центрально розташованих до спокійніших і відокремлених місць. Кожне з найпопулярніших місць має свою унікальну атмосферу та набір зручностей, що робить їх привабливими для різних категорій відпочиваючих.

Пляж Барселонета (Barceloneta Beach)

Знаходиться в районі Барселонета, поряд із портом Барселони. Інфраструктура пляжу:

 1. Піщаний берег завдовжки близько 1,1 км.

 2. Широкий пляж з м'яким золотистим піском.

 3. Прогулянкові набережні з кафе, ресторанами та барами.

 4. Спортивні майданчики для волейболу, футболу та інших активних ігор.

Послуги: прокат шезлонгів та парасольок, душові, туалети та роздягальні. Є й станції рятувальників та пункти першої допомоги, а також прокат водного інвентарю, включаючи катамарани та дошки для серфінгу.

Барселонета — найвідоміший і найжвавіший пляж Барселони, популярний серед туристів та місцевих жителів завдяки своїй близькості до центру міста та різноманітним розвагам.

Пляж Богатель (Bogatell Beach)

Цей пляж розташований на північний схід від пляжу Барселонета. Поруч є піщаний берег завдовжки близько 600 метрів, набережні з велосипедними доріжками та спортивні зони для волейболу та інших активних ігор.

Послуги, які можна отримати на пляжі:

 1. Прокат шезлонгів та парасольок.

 2. Душові, туалети та роздягальні.

 3. Станції рятувальників та пункти першої допомоги.

Пляж Богатель відомий своєю спокійною атмосферою та чистотою, що робить його популярним місцем для сімейного відпочинку та занять спортом.

Пляж Нова Ікарія (Nova Icaria Beach)

найкращі пляжі біля Барселони

Пляж знаходиться між пляжами Барселонета та Богатель. Інфраструктура пляжу:

 1. Піщаний берег завдовжки близько 400 метрів.

 2. Прогулянкові набережні з кафе та ресторанами.

 3. Спортивні майданчики для волейболу та інших ігор.

Нова Ікарія — тихий і затишний пляж, що ідеально підходить для сімейного відпочинку та насолоди спокійною атмосферою.

Пляж Мальґрата (Mar Bella Beach)

Цей пляж розташований на північний схід від пляжу Богатель. Поруч є піщаний берег завдовжки близько 500 метрів, спортивні зони для пляжного волейболу та інших активних ігор. Є й зони пікніків.

найкращий пляж Барселони

Послуги на пляжі:

 1. Прокат шезлонгів та парасольок.

 2. Душові, туалети та роздягальні.

 3. Станції рятувальників та пункти першої допомоги.

 4. Прокат водного інвентарю.

Мальграта відомий своїм відкритим та толерантним ставленням, тут також є зона для нудистів. Це пляж з молодою та динамічною атмосферою, популярний серед молоді та тих, хто надає перевагу більш розслабленій та неформальній обстановці.

Пляж Кастельдефельс (Castelldefels Beach)

Цей популярний пляж знаходиться в передмісті Барселони, приблизно за 20 км на південний захід від центру міста. Інфраструктура пляжу:

 1. Протяжний піщаний берег завдовжки близько 5 км. Він неймовірно красивий та зручний для тривалого відпочинку. Що ще примітно, ці пляжі надзвичайно чисті.

 2. Прогулянкові набережні з кафе та ресторанами. Їхня різноманітність дивує і дозволяє скуштувати традиційну та національну кухню. Вона в Барселоні також неймовірно смачна та унікальна.

 3. Спортивні зони для волейболу та водних видів спорту. Загалом на пляжі є багато активних видів відпочинку. Є й зони з такою активністю, де можуть відпочити навіть діти (які відпочивають разом із сім'єю).

На пляжі є спеціальні, але стандартні послуги. Наприклад, прокат шезлонгів та парасольок, наявність душових, туалетів та роздягалень.

Кастельдефельс — просторий пляж, популярний серед сімей та любителів водних видів спорту. Завдяки своєму розміру він рідко буває переповнений.

Читайте також: